سوال های رایج

گروه سوشیانت ( Sociant ) دارای بخش های مختلفی مانند مشاوره کسب و کار ، مشاوره سرمایه گذاری ، آموزش های تخصصی و … می باشد و درواقع شما با ارتباط گرفتن و استفاده از یکی از بخش های سوشیانت ( Sociant ) میتوانید از خدمات دیگر بخش های مجموعه بهره مند شوید و این یعنی شما دیگر نیاز نیست برای حل چالش های مختلف کسب و کار خود به دنبال نیرو های مختلفی باشین و به راحتی میتوانید از خدماتی مانند تبلیغات ، برند سازی و …. در مجموعه سوشیانت ( Sociant ) کلیه خدمات ثبتی با تیمی مجرب و وکلای کاملا حرفه ای و مسلط به قوانین و سازمان ها در خدمت شما می باشد همچنین در این مجموعه کارشناسان متخصص با سابقه های طولانی در امور ثبتی می توانند شمارا در امور ثبتسی به درستی راهنمایی نموده و با دریافت مشاوره های درست از مجموعه ما می توانین در کسب و کار خود به راحتی قدم بردارید.

درج آگهی در سامانه سوشیانت جاب به معنای قبول کلیه قوانین و مقررات درج آگهی مندرج در صفحه (قوانین و مقررات سوشیانت جاب) است.

در صورت نبود ایمیل داخل inbox خود لطفا قسمت spam ایمیل خود را بررسی کنید.

خیر ، این امکان در سوشیانت جاب وجود ندارد ، بدلیل تغییر فیلدها از کارجو به کارفرما و برعکس این امکان وجود ندارد در صورت صلاح دید با ایمیل دیگری ثبت نام کنید و یا اکاینت قبلی خود را حذف کنید.